sliderkapak
WhatsApp Image 2019-07-13 at 14.32.49-2
WhatsApp Image 2019-07-13 at 14.32.50-3

NE’S Akademi; Çocuk-Ergen Ruh Sağlığı Danışmanlığı, Aile Danışmanlığı, Anlayarak Hızlı Okuma, Dil ve Konuşma Terapisi, EMDR Terapisi, Eğitim Koçluğu, Psikolojik Danışmanlık ve eğitim materyalleri satış hizmeti sunan bir merkez olarak kurulmuştur.

Sağlıklı çocuk yetiştirmenin önemine inanmaktayız. Sağlıklı çocukların, ileride sağlıklı bireyler oluşturacağını ve onların da sağlıklı bir nesli meydana getireceğini düşünerek hizmet vermeye başladık.

Kurumumuzda özellikle multidisipliner bir bakış açısıyla değerlendirme yapılmaktadır. Çocukların gelişimsel değerlendirmeleri pedagog-psikolojik danışman-çocuk psikiyatrisi-özel eğitim gibi farklı branşlardaki uzmanların birlikte hareket etmesi ile yapılmaktadır. Bu noktada çocuk ya da ergen için uygun olan danışmanlık planı hazırlanmakta ve akabinde okul-rehberlik birimi iş birliğinde uygulanmaktadır.

Bireye uygun olarak hazırlanan danışmanlık programının/bireyselleştirilmiş eğitim planının takibi yine uzmanlar tarafından yapılmakta ve süreçte iş birliği içinde olduğu çocuk-ergenle temas halinde olan herkes ile etkileşim-bilgilendirilme sürecine devam etmekteyiz.

Alanında uzman ve deneyimli kadro..

Ekibimizdeki tüm üyelerimiz alanlarında uzman, deneyimli ve kendini kanıtlamıştır.

Mutlu Aile, Mutlu Çocuklar...

Integer purus velit, aliquet et ex sed, dictum pretium ante. Phasellus fermentum sapien nibh, semper egestas.