sliderkapak
WhatsApp Image 2019-07-13 at 14.32.49-2
WhatsApp Image 2019-07-13 at 14.32.50-3

NE’S Akademi Danışmanlık; Çocuk-Ergen Ruh Sağlığı Alanında Danışmanlık, Aile Eğitimleri Hizmeti, Anlayarak Hızlı Okuma Eğitimi, Dil ve Konuşma Terapisi, EMDR Terapisi, Eğitim Koçluğu, Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Materyalleri satış hizmeti sunan bir merkez olarak kurulmuştur.

Sağlıklı çocuk yetiştirmenin önemine inanmaktayız. Çünkü sağlıklı çocuklar ileride sağlıklı bireyler oluşturacağını ve onların da sağlıklı bir nesli meydana getireceğini düşünerek hizmet vermeye başladık.

Kurumumuzda özellikle multidisipliner bir bakış açısıyla değerlendirme yapılmaktadır. Çocukların gelişimsel değerlendirmeleri pedagog-psikolojij danışman-çocuk psikiyatrisi-özel eğitim gibi farklı branşlardaki uzmanların birlikte hareket etmesi ile sağlanmaktadır. Bu noktada çocuk yada ergen için uygun olan danışmanlık planı hazırlanmakta ve akabinde okul-rehberlik birimi işbirliğinde uygulanmaktadır.

Bireye uygun olarak hazırlanan danışmanlık programının/bireyselleştirilmiş eğitim planının takibi yine uzmanlar tarafından yapılmakta ve süreçte işbirliği içinde olduğu çocuk-ergenle temas halinde olan herkes ile etkileşim-bilgilendirilme süreci devam etmekteyiz. Kurumumuz danışmanlık sürecinin sonlandırıldığı durumlarda bile aile-okul işbirliğinin sürekliliğine inanmaktayız. Bu sebeple gelişimin ömür boyu devam ettiğini düşünerek teması sürdürmekteyiz.

Alanında uzman ve deneyimli kadro..

Ekibimizdeki tüm üyelerimiz alanlarında uzman, deneyimli ve kendini kanıtlamıştır.

Mutlu Aile, Mutlu Çocuklar...

Integer purus velit, aliquet et ex sed, dictum pretium ante. Phasellus fermentum sapien nibh, semper egestas.

Our Partners

Praesent posuere, lorem sit amet varius commodo, sapien orci vestibulum quam, eu volutpat tellus tortor in quam.

Mind Medical Center

l-03

Brain Research Lab

l-02

Psychological Center

Mind & Body Clinic